Sklep Winezja.pl wyróżniony w kategorii żywność rankingu Opineo
Aktualności
07.04.2015

Sklep Winezja.pl wyróżniony w kategorii żywność rankingu Opineo

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Z końcem marca 2015 portal Winezja.pl uzyskał wyróżnienie za otrzymanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii żywność w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015, który opiera się na opiniach wystawionych przez Klientów Winezja.pl po dokonanych rezerwacjach.

Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie i oceny dotyczące szybkości realizacji rezerwacji, poziomu obsługi, jakości opakowań, w jakich odbierane są wina oraz wielu licznych deklaracji, że z miłą chęcią poleciliby Państwo portal Winezja.pl swoim znajomym. Bardzo nas cieszy w jaki sposób wypadamy na tle średnich ocen prezentowanych w raporcie Opineo.

Obecność w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 jest dla nas zwieńczeniem całorocznych wysiłków wkładanych w obsługę każdego Użytkownika i nieustannych działań zmierzających do poprawy jakości oferty prezentowanej na stronie portalu Winezja.pl. Wysokie oceny stały się motywacją do dalszej pracy. Dlatego też od początku roku 2015 wprowadziliśmy już 65 nowości, stopniowo zwiększamy szczegółowość opisów poszczególnych win oraz wprowadzamy na stronie portalu. Czynnikiem nadrzędnym wszelkich zmian był i jest Użytkownik - jego satysfakcja z przebywania na stronie portalu Winezja.pl. Dlatego też oprócz poprawy jakości zdjęć produktów na stronie, czytelności strony i dostępności kluczowych funkcjonalności. W 2015  skupiamy się na zmianach prowadzących do tego, aby Użytkownicy łatwiej odnajdowali, to czego szukają, chętniej korzystali ze strony www.Winezja.pl i tym samym jeszcze chętniej i lepiej oceniali nasz portal.


Powiązane artykuły