Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy w wyborze wina, złożeniu zamówienia lub chciałbyś porozmawiać o sklepie i współpracy. Skontaktuj się z jednym z naszych doradców.

Porozmawiaj o ofercie

Karolina Janiec

Karolina Janiec

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • @: karolina.janiec@winezja.pl
  • M: + 48 507 664 937
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa procesu zamówień
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Magdalena Ambroszczak

Magdalena Ambroszczak

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • @: magdalena.ambroszczak@winezja.pl
  • M: +48 516 156 961|
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa procesu zamówień
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Anna Sztobryn

Anna Sztobryn

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • @: anna.sztobryn@winezja.pl
  • M: +48 516 108 996
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa procesu zamówień
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Maria Kuziela

Maria Kuziela

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • @: maria.kuziela@winezja.pl
  • M: +48 514 777 422
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa procesu zamówień
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji

Zamówienia B2B

Anna Turek

Anna Turek

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA B2B

  • @: aturek@centrumwina.pl
  • M: +48 797 703 676
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Norbert Brzoza

Norbert Brzoza

Menedżer ds. Kluczowych Klientów B2B, Sommelier

  • @: nbrzoza@centrumwina.pl
  • M: +48 506 014 110
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

Menedżer ds. Kluczowych Klientów B2B, Sommelier

  • @:WWysokinski@centrumwina.pl
  • M: +48 506 012 033
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Beata Seger

Beata Seger

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

  • @: BSeger@centrumwina.com.pl
  • M: 22 566 34 37
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Bartłomiej Sowiński

Bartłomiej Sowiński

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA B2B

  • @: BSowinski@centrumwina.com.pl
  • M: +48 797 727 987
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Izabela Czerska

Izabela Czerska

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

  • @: iczerska@centrumwina.pl
  • M: +48 797 728 008
  • B2B - zamówienia i współpraca
  • B2B - doradztwo w wyborze wina

Eksperci portalu Winezja.pl

Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

SOMMELIER SKLEPU WINEZJA.PL

  • @: winezja@winezja.pl
Łukasz Bandulet

Łukasz Bandulet

Ekspert Whisky portalu Winezja.pl

  • @: winezja@winezja.pl
  • Winezja.pl Sp. z o.o.
  • ul. Puławska 336,
  • 02-819 Warszawa
  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - Piątek
  • 09:00 - 17:00
  • NIP: 951-22-96-008,
  • REGON: 142073606,
  • KRS: 0000343248
  • Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS,
  • Kapitał zakładowy: 1 889 927,00 zł.
  • Korespondencje i przesyłki prosimy adresować na:
  • Winezja.pl
  • ul. Puławska 336;
  • 02-819 Warszawa
  • Tel.: 22 472 47 47
  • @: winezja@winezja.pl
  • Nr rachunku bankowego mBank:
  • 40 1140 1094 0000 2264 4400 1001