Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy w wyborze wina, złożeniu rezerwacji lub chciałbyś porozmawiać o sklepie i współpracy. Skontaktuj się z jednym z naszych doradców.

Porozmawiaj o ofercie

Agata Kaniewska

Agata Kaniewska

Doradca Premium Service

  • @: agata.kaniewska@premiumservice.com.pl
  • M: +48 797 403 291
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań i rezerwacji
  • Obsługa reklamacji
Karolina Janiec

Karolina Janiec

Doradca Premium Service

  • @: karolina.janiec@premiumservice.com.pl
  • M: + 48 507 664 937
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań i rezerwacji
  • Obsługa reklamacji

Zapytania firmowe

Norbert Brzoza

Norbert Brzoza

Doradca B2B Premium Service, SOMMELIER

  • @: Norbert.Brzoza@premiumservice.com.pl
  • M: +48 506 014 110
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

Doradca B2B Premium Service, SOMMELIER

  • @: Wieslaw.Wysokinski@premiumservice.com.pl
  • M: +48 506 012 033
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Beata Seger

Beata Seger

Doradca B2B Premium Service

  • @: Beata.Seger@premiumservice.com.pl
  • M: 22 566 34 37
  • B2B - doradztwo w wyborze wina

Odbiory w sklepach Centrum Wina

Sklep Centrum Wina

Adresy i kontakt do sklepów znajdziesz tutaj.


Zaprzyjaźnieni eksperci portalu

Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

Sommelier z firmy Premium Service

  • @: Wieslaw.Wysokinski@premiumservice.com.pl
Norbert Brzoza

Norbert Brzoza

Sommelier z firmy Premium Service

  • @: Norbert.Brzoza@premiumservice.com.pl
Szymon Urban

Szymon Urban

Ekspert whisky z Distillers Limited

  • @: SUrban@distillerslimited.pl

Zasady działania portalu

Jeśli masz uwagi lub pytania dotyczące działania portalu
kieruj je na adres winezja@vino-klub.cz.

  • Vino-Klub.cz s.r.o.
  • ul. Benediktská 3
  • 1110 00 Praha 1
  • @: winezja@vino-klub.cz