Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy w wyborze wina, złożeniu rezerwacji lub chciałbyś porozmawiać o sklepie i współpracy. Skontaktuj się z jednym z naszych doradców.

Porozmawiaj o ofercie

Karolina Janiec

Karolina Janiec

DORADCA

  • @: karolina.janiec@winezja.pl
  • M: + 48 507 664 937
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Magdalena Ambroszczak

Magdalena Ambroszczak

DORADCA

  • @: magdalena.ambroszczak@winezja.pl
  • M: +48 516 156 961
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Anna Sztobryn

Anna Sztobryn

DORADCA

  • @: anna.sztobryn@winezja.pl
  • M: +48 516 108 996
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji
Maria Kuziela

Maria Kuziela

DORADCA

  • @: maria.kuziela@winezja.pl
  • M: +48 514 777 422
  • Doradztwo w doborze wina
  • Obsługa zapytań
  • Działanie konta na portalu
  • Obsługa reklamacji

Zapytania firmowe

Norbert Brzoza

Norbert Brzoza

DORADCA B2B, SOMMELIER

  • @: Norbert.Brzoza@winezja.pl
  • M: +48 506 014 110
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

DORADCA B2B, SOMMELIER

  • @: Wieslaw.Wysokinski@winezja.pl
  • M: +48 506 012 033
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Beata Seger

Beata Seger

DORADCA B2B

  • @: Beata.Seger@winezja.pl
  • M: 22 566 34 37
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Bartłomiej Sowiński

Bartłomiej Sowiński

DORADCA B2B

  • @: Bartlomiej.Sowinski@winezja.pl
  • M: +48 797 727 987
  • B2B - doradztwo w wyborze wina
Izabela Rucińska

Izabela Rucińska

DORADCA B2B

  • @: Izabela.Rucinska@winezja.pl
  • M: +48 797 728 008
  • B2B - doradztwo w wyborze wina

Eksperci portalu Winezja.pl

Wiesław Wysokiński

Wiesław Wysokiński

SOMMELIER PORTALU WINEZJA.PL

  • @: Wieslaw.Wysokinski@winezja.pl
Łukasz Bandulet

Łukasz Bandulet

Ekspert Whisky portalu Winezja.pl

  • @: winezja@winezja.pl
  • Winezja.pl Sp. z o.o.
  • ul. Puławska 336,
  • 02-819 Warszawa
  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - Piątek
  • 09:00 - 17:00
  • NIP: 951-22-96-008,
  • REGON: 142073606,
  • KRS: 0000343248
  • Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS,
  • Kapitał zakładowy: 1 889 927,00 zł.
  • Korespondencje i przesyłki prosimy adresować na:
  • Winezja.pl
  • ul. Puławska 336;
  • 02-819 Warszawa
  • Tel.: 22 472 47 47
  • @: winezja@winezja.pl