Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Skrzynki

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Drewniane skrzynki na wino występują w kilku wersjach. Klasyczna jasna skrzynka z zasuwaną komorą i rączką wykonaną z wysokiej jakości sznurka będzie idealnym wyborem na prezent zawierający butelkę wina godną odpowiedniej ekspozycji. Œrodek skrzynki wyścielony wiórkami podnosi wrażenie elegancji, a jednocześnie tworzy przyjemny klimat dla towarzystwa dojrzewającego trunku. Takie samo opakowanie może być również w wersji otwieranej. Przednia ścianka wówczas jest konstrukcją na zawiasach z małym zapinanym zamkiem. Zastępuje ona wówczas tradycyjną zasuwaną ściankę.

Dla zestawów składających się z większej ilości butelek niż jedna, przewidzieliśmy dwu- i trzykomorowe wersje zamykanej skrzynki na wino. Te również są wyścielone stylowym siankiem i umożliwiają skomponowanie specjalnego zestawienia, składającego się na przykład z win w dwóch kolorach lub w mieszanej konfiguracji szczepów. Dodatkowym pomysłem na wykorzystanie szerszej skrzynki jest umieszczenie mniejszej ilości wina i zagospodarowanie jej akcesoriami, które również będą miłym akcentem prezentowym dla osób obdarowanych.

Skrzynki w różnych kolorach

Dla osób o wysublimowanym guście wyjątkowo atrakcyjne mogą wydać się skrzynki na wino w specjalnych kolorach – mahoniu i orzecha laskowego. Charakteryzują się dystyngowanym wykończeniem sprawiającym bardziej prestiżowe wrażenie oraz zamykaną górą, z eleganckim zatrzaskiem. To idealny wybór zwłaszcza do wyjątkowych win, których niepowtarzalność chcemy podkreślić również sposobem opakowania.

Niewątpliwie możliwości i efekt, jakie dostarczane są nam dzięki drewnianym skrzynkom na wino dają szeroki wachlarz opcji przy wyborze pakowania prezentowego. Dodatkowo, skrzynka posłużyć może za ozdobę do stojącej butelki już u osoby obdarowanej, spełniając dalej idące, praktyczne założenie, którego może brakować przy wyborze tradycyjnej torebki. Na końcu warto też wspomnieć o czynniku ekologicznym – przy wyborze drewnianej skrzynki eliminujemy zużycie plastiku, w pełni wykorzystując metalowe i naturalne, drewniane elementy.