Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Zestawy do wina

Produkty 1-12 z 13

Zobacz jako
Siatka
Sortuj
Sortuj wg
  • Bestseller
  • Nowy
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Ocena Sommeliera
  • Ocena Klientów
  • Ilość Opinii
59,00 zł
Polska
Polska

Niedostępny

74,90 zł
Polska
Polska
109,00 zł
Polska
Polska

Niedostępny

539,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

839,40 zł
Polska
Polska

Niedostępny

275,88 zł
Polska
Polska

Niedostępny

269,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

329,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

95,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

149,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

239,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

89,94 zł
Polska
Polska

Niedostępny

Akcesoria do wina

Wyjątkowy trunek wymaga zadbania o szczegóły, które pomogą w jeszcze większym stopniu delektować się smakiem. Kto z Nas nie lubi różnych gadżetów, które pięknie wyglądają i ułatwiają nam życie oraz wzbudzają zainteresowanie znajomych. Akcesoria do wina możemy kupować pojedynczo lub w zestawach. W zestawach z akcesoriami do wina, możemy znaleźć: korkociągi, nalewaki, korki, obcinaczki do folii, termometry oraz pierścienie przeciw kapaniu. Od Nas zależy czy wolimy pięknie zapakowany w drewnianym pudełko zestaw z niezbędnymi akcesoriami do serwowania wina czy kupujemy pojedynczo nowoczesne, kolorowe, zabawne akcesoria winiarskie, które na pewno przypadną do gustu wielbicielom nowinek w branży winiarskiej.

Termometr

Zacznijmy od początku, mamy butelkę białego wina, sprawdzamy w jakiej temperaturze powinna być serwowana, schładzamy wino i w tym momencie musimy ustalić czy nasze wino jest już gotowe do picia. W tej kwestii świetnie sprawdzi się termometr na butelkę, bardzo wygodny gadżet dzięki któremu bez konieczności otwierania wina zobaczymy wyświetloną temperaturę trunku.

Obcinacz do folii

Mamy wino w odpowiedniej temperaturze ?, nie ma na co czekać otwieramy! i teraz kwestia folii na butelce, która zabezpiecza korek. Z pomocą służą Nam obcinacze do folii, które jednym ruchem pozwolą usunąć folie. Nie mamy już foli widzimy korek, w tej sytuacji niezbędny będzie korkociąg. Jaki wybrać?. Już od XVII wieku, kiedy tylko zaczęto używać korków do zamykania butelek z winem wynalazcy i inżynierowie zaczęli głowić się nad sposobami ich usuwania. W sklepach z akcesoriami winiarskimi do dyspozycji mamy miedzy innymi: korkociąg dźwigniowy poziomy, typu twister lub tradycyjny otwieracz kelnerski. Wybór zależy od Nas i powinniśmy kierować się przede wszystkim Naszą wygodą podczas otwierania butelki.

Nalewak do wina

Wino, które już otworzyliśmy i mam odpowiednią temperaturę musimy nalać do kieliszka, sprawa niby prosta, ale ile razy męczymy się z odplamianiem obrusów po imprezach rodzinny, a plamy z czerwonego wina to wyzwanie. Nalewak do wina rozwiąże ten problem raz na zawsze, a przy okazji może być ciekawą ozdobą butelki. Jeżeli w butelce pozostała jeszcze odrobina trunku to zamiast na siłę wpychać korek, polecamy zatyczki, które często znajdują się w zestawach z akcesoriami winiarskimi. Doskonale sprawdzają się w przypadku kiedy zostaje Nam pół butelki wina i chcemy ją przechować lub mamy wino musujące i chcemy jak najdłużej cieszyć się subtelnymi bąbelkami.

Odpowiednio dobrane akcesoria do wina, które ułatwiają odkrywanie pełni smaku tego szlachetnego trunku, wywołują nie tylko pozytywne emocje, ale także budują wizerunek eksperta od wina. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych Sprzedawców, która łączy w sobie jakość, funkcjonalność i cieszy oko.