Podaruj wino z okazji Dnia Matki!
Porady
17.05.2013

Podaruj wino z okazji Dnia Matki!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

O tym, że wino to świetny podarunek na każdą okazję wie chyba każdy. Zatem jeśli uważasz, że bukiet kwiatów nie jest wystarczającym podarunkiem z okazji Dnia Matki, a nie wiesz, co innego mógłbyś kupić z okazji tego święta mamy małą podpowiedź!

Obok kwiatów wyjątkowo trafionym podarunkiem będzie butelka aromatycznego wina. Podziękuj Mamie w wyjątkowy sposób. Niczym piękny bukiet kwiatów proponujemy piękny bukiet aromatów.

Wina białe

Sprawdź listę proponowanych win białych.

Wina czerwone

Sprawdź listę proponowanych win czerwonych.

Wina różowe

Sprawdź listę proponowanych win różowych.

Jak do rezerwacji dołączyć opakowanie?

Po wybraniu win, będąc już w koszyku, wystarczy kliknąć wybrany ozdobny woreczek po prawej stronie ekranu (zobacz obrazki poniżej).


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.