Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl
Wiedza o winie
03.11.2010

Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl

Zespół Winezja
Zespół Winezja

8/10

Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl Od początku istnienia portalu Winezja.pl naszą ambicją było zapewnienie dostępu do możliwie najszerszej gamy win, ponieważ naszym celem jest dbałość o wygodę użytkowników. 

W dniu rozpoczęcia działalności przedstawiliśmy ponad 600 gatunków win niemalże z każdego zakątka świata. Wina prezentowane na portalu pochodzą od znanych dostawców, ale także od winiarzy niszowych, których wina są niedostępne dla większości dystrybutorów. Jako jednym z ważniejszych celów Winezja.pl uczyniliśmy nieustanne poszerzanie asortymentu.

Nowe roczniki win

Dlatego też stopniowo dążymy do uzupełniania oferty nowymi rocznikami win takich producentów jak: Josef Druhin, Egon Muller, Angelo Gaja oraz wielu innych winiarzy. Mamy tu na myśli i tych wytwarzających wina nie wymagające dojrzewania oraz tych, którzy tworzą wina wielkie. Dokładamy starań, aby prezentowana oferta na stronie obfitowała nie tylko w najnowsze roczniki, ale i te najbardziej pożądane. Poniżej prezentujemy przykładowe wina jako niewielką część nowości w ofercie:


Powiązane artykuły

18.01.2023

Co pasuje do Chardonnay?

Wina Chardonnay są niezwykle uniwersalne pod kątem parowania z posiłkami, dając ogromne spektrum możliwości. Różne style win pochodzących z różnych regionów, a także cechujące się innym procesem produkcji – na przykład użyciem beczki dębowej, sprawdzą się w innych wariacjach dań. Całym zawiłościom związanym z parowaniem Chardonnay z jedzeniem przyglądamy się poniżej, wyjaśniając i podpowiadając idealne połączenia.

22.09.2022

Amarone - ikona północy Włoch

Jedno z najbardziej pożądanych win włoskich, wyjątkowe już od momentu winifikacji aż po degustację w kieliszku, długowieczne i potężne, a przy tym eleganckie i dające niebywałą przyjemność z degustacji – Amarone della Valpolicella. Jedno z tych win, których w życiu trzeba spróbować i jedno z tych, które warto mieć w zapasie na wyjątkową okoliczność. Co składa się jednak na legendę dumy północnych Włoch?