Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl
Wiedza o winie
03.11.2010

Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl

Zespół Winezja
Zespół Winezja

8/10

Nowe roczniki w piwniczce Winezja.pl Od początku istnienia portalu Winezja.pl naszą ambicją było zapewnienie dostępu do możliwie najszerszej gamy win, ponieważ naszym celem jest dbałość o wygodę użytkowników. 

W dniu rozpoczęcia działalności przedstawiliśmy ponad 600 gatunków win niemalże z każdego zakątka świata. Wina prezentowane na portalu pochodzą od znanych dostawców, ale także od winiarzy niszowych, których wina są niedostępne dla większości dystrybutorów. Jako jednym z ważniejszych celów Winezja.pl uczyniliśmy nieustanne poszerzanie asortymentu.

Nowe roczniki win

Dlatego też stopniowo dążymy do uzupełniania oferty nowymi rocznikami win takich producentów jak: Josef Druhin, Egon Muller, Angelo Gaja oraz wielu innych winiarzy. Mamy tu na myśli i tych wytwarzających wina nie wymagające dojrzewania oraz tych, którzy tworzą wina wielkie. Dokładamy starań, aby prezentowana oferta na stronie obfitowała nie tylko w najnowsze roczniki, ale i te najbardziej pożądane. Poniżej prezentujemy przykładowe wina jako niewielką część nowości w ofercie: