Konkurs na najlepsze opinie rozstrzygnięty!
Wydarzenia
09.11.2010

Konkurs na najlepsze opinie rozstrzygnięty!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Zakończył się konkurs na najlepsze opinie o winie. Spośród użytkowników, którzy zakupili, skosztowali wybranego wina a następnie opisali swoje wrażenia wyłoniliśmy 6 najciekawszych naszym zdaniem opinii.

Tym razem kreatywnością wykazali się Panowie, a ich twórczość zostanie nagrodzona butelką wyjątkowego wina. Dodatkowo wyróżniliśmy jednego z użytkowników za sukcesywne wspieranie naszego portalu i innych użytkowników wiedzą i własnymi spostrzeżeniami o wypróbowanym winie. Nagrodzone opinie prezentujemy poniżej i gratulujemy Panom inwencji twórczej!

wjakubowski

Trapiche malbec: Wino było w zestawie, sam bym go nie kupił bo malbeki do moich faworytów nie należą, chociaż firma zacna. Ale trafiło się, zabrałem Wino do znajomych… zniknęło w mgnieniu oka. Zaskoczył mnie ten malbec. Świetnie sprawdził się w towarzystwie – nie za ciężki i nie za lekki, piękny ciemnogranatowy kolor i dużo owoców. I nawet wyczułem tą waniliową nutkę o której tu napisali. Do kabanosika, szyneczki, ba nawet do kaszanki!

radek

Los Molinos Tinto Valdepenas D.O: Coś czuję, że to będzie moje wino. Bardzo owocowe fajne i przyjemne. Nie jest to typowe wytrawne, cierpkie i grube wino. Dlatego mi zasmakowało. Owoce, owoce i jeszcze raz owoce! Crazy, sexy, cool.

bartek

Kendermanns Riesling Kabinett Mosel: Wysoka Komisjo! Żona chciałaby jeszcze jedną butelkę tego Kendermannsa więc napiszę, że: to sama przyjemność, słodki posmak a jakby trochę kwaskowy, dobry na wieczór z dziewczynami (ja też próbowałem, niezły), i dobry do kolacji, po prostu ideał! Generalnie kobiece wino.

chrisek

Dourthe Barrel Select Bordeaux A.O.C: Prawdziwy klasyczny francuz! Nic dodać nic ująć. Wino mocno wytrawne do wołowiny i steków idealny. Myślę, że wino to będzie dobrym towarzystwem na rodzinny obiad czy na wieczór ze znajomymi. U mnie się sprawdziło, zwłaszcza damska połowa była zachwycona. W dodatku cena nie zwala z nóg, w tej kategorii cenowej wino dostaje „dziewiątkę”. Z małym plusem.

przem

Trapiche Broquel Bonarda: Muszę przyznać, że to całkiem porządne wino, mocne, ciężkie i dobrze zbudowane. Dla tych, którzy lubią intensywne i wyraziste smaki. Bardzo wytrawne, beczkę czuć na odległość. Co do jagód, które czuje Pan TKM to nie wiem, ja ich tam nie mogłem znaleźć, ale najwyraźniej nie było mi dane. W każdym razie wino cięższego kalibru na plus.

Kamil.Olszewski

Flagstone Noon Gun Western Cape: Kupiłem tą butelkę, bo lubię wino, zwłaszcza białe z tamtych regionów. A tak naprawdę skusiłem się przez etykietę. Zresztą nieważne co na butelce, ważne co w środku. A w środku ciekawe lekkie wino z egzotycznymi owocami. Nie czuć tu zbyt dużo wytrawności ani kwasu, za to dominują słodkie owoce. Może i dziwne to jak na faceta, ale takie wino może smakować nie tylko kobietom.

ServantOfGod

Rene Barbier Vina Augusta Penedes D.O: Wykwintne i bogate w smaku, a jednocześnie lekkie i orzeźwiające, znakomicie smakuje schłodzone. Warto dodać, że nie ma w nim wyraźnego smaku alkoholu - jest on wyczuwalny raczej jako uczucie gorąca czy subtelnego pieczenia w gardle, dzięki czemu całe bogactwo aromatu tego wina jest zawsze na pierwszym planie. Nigdy nie przypuszczałbym, że za 25,50 będzie można dostać takie wino.


Powiązane artykuły