rating 8/10

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyjątkowe dni w roku, kiedy będziemy mogli zwolnic tempo, odpocząć i przy bogato zastawionym stole spotkać się z bliskimi. 

Atmosfera spotkania w gronie rodzinnym z pewnością zyska na podaniu lampki dobrego wina, który w subtelny sposób uwydatni smak świątecznych potraw. Aby nie tracić cennych godzin na dojeżdżanie do sklepu i trudną nawigację w nerwowym przedświątecznym tłumie, skorzystajmy z dobrodziejstw strony www.winezja.pl.

Wina z najlepszej strony

Winezja.pl – wina z najlepszej strony to serwis o tematyce enologicznej, skierowany do koneserów oraz początkujących poszukiwaczy doznań w winiarskim świecie. Dzięki temu nowoczesnemu i niezawodnemu doradcy, nie wychodząc z domu, możemy szybko i komfortowo wybrać wino, które dotrze w bezpiecznym opakowaniu, zanim zdążymy ubrać choinkę.

Co nas wyróżnia

Profesjonalne zdjęcia butelek pozwolą nam dokładnie obejrzeć wszystkie szczegóły etykiety i kontretykiety, zaś do rezerwacji można pobrać ze strony broszurę zawierającą ciekawostki na jego temat. Po świętach natomiast, kiedy nie będziemy się spieszyć, możemy z Winezja.pl udać się w fascynującą podróż po świecie tego wspaniałego trunku. Tajniki wiedzy o winach odkryją przed nami  najlepsi w Polsce eksperci w branży.

Wino na prezent

Zanim  zasiądziemy przy świątecznym stole, aby rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą, powinniśmy jeszcze zastanowić się, czym obdarować naszych gości. I tutaj znów odpowiedzią może być wino. Właściwa butelka będzie unikalnym, a jednocześnie uniwersalnym prezentem – czy wybierasz upominek dla szefa, członka rodziny czy swej drugiej połówki. Jeśli martwisz się, że gatunek, który wybierzesz, nie będzie odpowiedni, skorzystaj z porad Winezja.pl. Twórcy portalu wspólnie z ekspertem przygotowali listę polecanych win na prezent.

Źródło: MALEMEN