Zestawy win na wesele
Porady
18.08.2010

Zestawy win na wesele

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Ślub i wesele – jedyny taki dzień w życiu! Miesiące przygotowań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Suknia, kwiaty, wybór menu… Na idealnym przyjęciu nie może zabraknąć także coraz popularniejszego na polskich stołach wina. Dlatego, aby ułatwić Młodej Parze wybór win na przyjęcie weselne stworzyliśmy we współpracy z ekspertem serię Zestawów Weselnych.

Zestawy win na wesele to propozycja optymalnie dobrana do ilości gości zaproszonych na przyjęcie, a także dopasowana charakterem do wielu weselnych potraw.

Zestawy win na wesele

Tworząc ofertę na tę uroczystość staraliśmy się dobrać wina odpowiednie dla różnorodnych gustów wielu gości, nie zapominając o panujących trendach. Jeśli należysz do szczęśliwców, którzy staną niedługo na ślubnym kobiercu albo chcesz pomóc znajomym w wyborze wina na ich przyjęcie odwiedź Zestawy weselne w zakładce „Zestawy”. Państwo młodzi z pewnością znajdą wina odpowiednie dla siebie i swoich gości. Aby było gorzko, gorzko, ale i wytrawnie!


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.