Wino - podarunek na każdą okazję
Na prezent
21.02.2011

Wino - podarunek na każdą okazję

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Nowa funkcja w portalu ułatwi Ci wybór wina na prezent dla wybranej osoby. Z łatwością dopasujesz wino na każdą okazję a my przekażemy rezerwację do realizacji wraz z życzeniami od Ciebie!

Wino staje się coraz częstszym gościem na polskich stołach, ale też częściej sięgamy po dobrą butelkę wina, aby podarować ją komuś w prezencie. Wino na prezent sprawdza się w każdej sytuacji! Czy to urodziny, imieniny, rocznica ślubu, czy chęć podziękowania za przysługę. Chociaż czasem wybór wina bywa kłopotliwy. Aby go ułatwić przygotowaliśmy specjalną funkcjonalność, która nie tylko pozwoli Ci dopasować odpowiednie wino do charakteru okazji, ale umożliwi Ci podarowanie wybranego trunku wraz z życzeniami prosto do osoby, którą pragniesz obdarować!

Dopasuj wino na prezent

Wystarczy przejść do zakładki do „Dopasuj wino na prezent” a następnie wybrać okazję i idealnie dopasowane przez naszego eksperta wino, a następnie dołączyć bilecik z własnymi lub przygotowanymi przez nas życzeniami. Kilka kliknięć w klawiaturę może sprawić, że wybrana przez Ciebie osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo, otrzymując świetne wino czy to w prezencie urodzinowym czy z innej ważnej okazji. Powiedz komuś jak bardzo go kochasz, świętuj, dziękuj i przepraszaj z Winezja.pl!


Powiązane artykuły