rating 8/10

Święta to czas radości i… zasłużonego odpoczynku. Odpoczywamy w gronie najbliższych i – jakże często - po stresach, jakie przeżyliśmy realizując pragnienie kupienia jak najbardziej trafionych prezentów.

Na Winezja.pl w imię komfortu i przyjemności możliwych wg nas pomimo przedświątecznej gorączki - pomagamy. Oto krótka mapa Gwiazdkowo / ratunkowej wersji portalu. Z nami podczas zakupów świątecznych unikniesz wyczerpujących kolejek i przejmującego zimna.  Ale będąc w Gwiazdkowym pogotowiu przygotowaliśmy coś jeszcze.

Po pierwsze – świąteczne zestawy kierując się kryterium smaków, które na pewno spotkają się z uznaniem, nawet gdy nie jesteśmy pewni, w czym gustuje osoba, którą zamierzamy obdarować. Jeśli więc poszukujesz win doskonale pasujących do atmosfery świąt, klasycznych i elegancko dobranych – przejrzyj proponowane kompozycje:

  • Magia Świąt
  • Pierwsza Gwiazdka
  • Świąteczny Wieczór

Inne zestawy to te złożone z win polecanych przez naszych Sympatyków, a zatem Monikę Richardson, Grażynę Wolszczak i Bożydara Iwanowa, którzy na portalu wskazywali swoje typy najsmaczniejszych win. Te zestawy mogą podkreślić atmosferę spotkań ostatnich dni grudnia i na pewno „odnajdą się” w towarzystwie, dla którego uczczenia robimy na Winezja.pl zakupy.

  • Zestaw win Grażyny Wolszczak
  • Zestaw win Moniki Richardson
  • Zestaw win Bożydara Iwanowa
  • Najlepsze rekomendacje Sympatyków

Po drugie – zarezerwowane wino na prezent od razu można wstawić pod choinkę, gdyż zapewniamy eleganckie torebki i przytulne welurowe woreczki. Oświetlone choinkowymi lampkami pięknie zapakowane wina sprawią obdarowanemu przemiłą niespodziankę, zaś po otworzeniu podwoją ten efekt wybornym smakiem.

Po trzecie i na dziś ostatnie – sami mamy prezent dla naszych świątecznych Klientów i przy rezerwacji o wartości przekraczającej 200 zł gwarantujemy darmowy odbiór.

Przygotowania do świąt mają obowiązek przebiegać w spokoju i komforcie. Mają nas cieszyć! Pozdrawiamy, Winezja.pl