Degustacja tylko dla Ciebie i Twoich znajomych!
Wydarzenia
21.01.2011

Degustacja tylko dla Ciebie i Twoich znajomych!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Złóż rezerwację między 24 stycznia a 13 lutego i odbierz darmowe zaproszenie na profesjonalną degustację lub zaproś znajomych na kolację połączoną z degustacją wina.

Zimowe miesiące obfitują w pozytywne święta: Sylwester, karnawał, w lutym dzień zakochanych a w marcu Dzień Kobiet. W świecie win jest to czas wyjątkowy, kiedy często słychać odgłos stuknięć kieliszków i charakterystyczny delikatny dźwięk wyciąganego korka. Bo czymże innym uczcić takie święta, jak nie kieliszkiem dobrego wina? A gdyby połączyć przyjemność picia wina z ciekawą i nietypową formą spędzenia czasu?

Degustacja pełna okazji

Zapraszamy na wyjątkową degustację prowadzoną przez mistrza Polski sommelierów Tomasza Koleckiego-Majewicza, który opowie o magii świata win, doradzi, jakie potrawy łączyć z danym winem i pomoże dostrzec to, co w winie niewidzialne gołym okiem. Dodatkowo dla jednego z naszych Użytkowników przygotowaliśmy specjalną, wykwintną kolację wraz z degustacją w klimatycznym wine barze, gdzie królują egzotyczne potrawy Josepha Seeletso.

Wystarczy, że złożysz rezerwację w terminie: 24 stycznia (godzina 10.00) a 13 lutego (godzina 10.00)

  • 8 rezerwacji o najwyższej wartości wyróżnimy podwójnym zaproszeniem na profesjonalne szkolenie połączone z degustacją win. (Degustacja odbędzie się 8 marca w Wine Bar przy ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie)
  • Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne wyróżnienie. Jeśli Twoja rezerwacja osiągnie najwyższą wartość, specjalnie dla Ciebie, Twoich bliskich i przyjaciół nasz ekspert przeprowadzi niezapomnianą degustację win w nowym warszawskim Wine Barze, w którym ugości was swoimi egzotycznymi daniami sam Joseph Seeletso. (Proponowany termin spotkania - 3 marca, Warszawa, Wine Bar ul. Duchnicka 3). Kolacja przeznaczona jest dla 6 osób, możesz więc zaprosić 5 znajomych i dyskutować z nimi o walorach wina przez cały wieczór!

Wybierz swoje ulubione wina, te o których zawsze marzyłeś lub Cię intrygowały. Zaskocz znajomych zapraszając ich na niezapomniany wieczór z winem w klimatach starej fabryki lub zostań naszym gościem na profesjonalnej degustacji win!

Informacja o pozycji Twojej rezerwacji będzie na bieżąco aktualizowana na portalu!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie od 14 do 28 lutego w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym [email protected].

Regulamin promocji


Powiązane artykuły