Wino w chmurach, czyli jak funkcjonuje Winezja.pl
Wiedza o winie
20.06.2011

Wino w chmurach, czyli jak funkcjonuje Winezja.pl

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Wino w chmurach, czyli jak funkcjonuje Winezja.pl. Nasz portal funkcjonuje z powodzeniem już od ponad roku. W tym czasie zdążył zdobyć wiele cennych dla nas nagród: pierwszą z nich był tytuł Złotej Strony Tygodnia przyznany przez redakcję tygodnika WPROST. 

Kolejne dwa wyróżnienia były dla nas tym ważniejsze, że zostały przyznane w wyniku głosowania Internautów. Było to miano Złotej Strony Miesiąca Wprost oraz tytuł najlepszej strony roku 2010 przyznany w konkursie Webstar Festiwal. Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom za tak pozytywną ocenę portalu. Podstawą działania serwisu jest zaangażowanie całego zespołu Winezja.pl w relacje z Klientami oraz solidnie przygotowany mechanizm działania.

Wino w chmurach

Jeżeli ciekawią Cię  sposoby, dzięki którym udaje się nam zrealizować nasze założenia, jak wśród tysięcy win w magazynie o powierzchni 20000 m2 wybierane jest to, które ma trafić właśnie do Ciebie,  w jaki sposób atestowane są bezpieczne opakowania, których używamy, aby butelki dotarły nienaruszone, obejrzyj krótki film o Winezja.pl. Dowiesz się jakich narzędzi używamy, aby wino dotarło do Ciebie na czas – nawet już następnego dnia w każde miejsce w Polsce oraz jakie metody zastosowano w celu integracji systemów obsługujących te procesy. Obraz powstał przy współpracy z firmą Microsoft dla której Winezja.pl stanowiła dobry przykład wykorzystania szeregu narzędzi, które na potrzeby portalu zostały przystosowane i wdrożone przez naszego partnera technologicznego – firmę JADE Sp. z o.o. Ideą Winezja.pl jest połączenie tradycyjnej dziedziny winiarstwa z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi funkcjonalnościami, a to wszystko w służbie naszym Klientom i ich wygodzie.


Powiązane artykuły

18.01.2023

Co pasuje do Chardonnay?

Wina Chardonnay są niezwykle uniwersalne pod kątem parowania z posiłkami, dając ogromne spektrum możliwości. Różne style win pochodzących z różnych regionów, a także cechujące się innym procesem produkcji – na przykład użyciem beczki dębowej, sprawdzą się w innych wariacjach dań. Całym zawiłościom związanym z parowaniem Chardonnay z jedzeniem przyglądamy się poniżej, wyjaśniając i podpowiadając idealne połączenia.

22.09.2022

Amarone - ikona północy Włoch

Jedno z najbardziej pożądanych win włoskich, wyjątkowe już od momentu winifikacji aż po degustację w kieliszku, długowieczne i potężne, a przy tym eleganckie i dające niebywałą przyjemność z degustacji – Amarone della Valpolicella. Jedno z tych win, których w życiu trzeba spróbować i jedno z tych, które warto mieć w zapasie na wyjątkową okoliczność. Co składa się jednak na legendę dumy północnych Włoch?