rating 8/10

Wino jest świetnym prezentem na wiele okazji. Staje się coraz częstszym gościem na polskich stołach, ale też częściej sięgamy po dobrą butelkę wina, aby podarować ją komuś w prezencie. Sprawdź jak łatwo obdarujesz wybraną osobę przy pomocy naszego portalu.

Wino na prezent sprawdza się w każdej sytuacji! Czy to urodziny, imieniny, rocznica ślubu, czy chęć podziękowania za przysługę. Chociaż czasem wybór wina bywa kłopotliwy: zdarza się, że kupimy butelkę zbyt ekskluzywną na daną okazję lub co gorsza za mało elegancką. Pragnąc ułatwić naszym Użytkownikom wybór prezentu na wybraną okazję przygotowaliśmy specjalną funkcjonalność, która nie tylko pozwoli Ci dopasować odpowiednie wino do charakteru okazji, ale umożliwi przekazanie wybranego trunku wraz z życzeniami prosto do osoby, którą pragniesz obdarować!

Dopasuj wino na prezent

W odpowiedzi na zapytania Użytkowników wprowadziliśmy funkcję "Dopasuj wino na prezent". Aby jak najszybciej umożliwić przekazanie wina w prezencie umieściliśmy na portalu pierwszą odsłonę nowej funkcjonalności, którą staramy się udoskonalić i dopracować, tak aby spełniała swoją rolę w pełni satysfakcjonująco. Na dzień dzisiejszy funkcja „Dopasuj wino na prezent” pozwala na przekazanie wybranego przez siebie wina lub butelki sugerowanej przez Mistrza Polski Sommelierów wraz z wiadomością zawierającą życzenia od Ciebie. Osoba, którą chcesz obdarować może sama wybrać dogodne miejsce oraz czas odbioru prezentu!

Poczuć sięwyjątkowo

Kilka kliknięć w klawiaturę może sprawić, że wybrana przez Ciebie osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo, otrzymując świetne wino. czy to w prezencie urodzinowym, czy z innej ważnej okazji. Powiedz komuś jak bardzo go kochasz, świętuj, dziękuj i przepraszaj z Winezja.pl!

To jeszcze nie koniec

Już wkrótce zostaną uruchomione dodatkowe udogodnienia w sekcji „Dopasuj wino na prezent”, dzięki którym obdarujesz wybraną osobę na wiele sposobów! Zachęcamy do uważnego śledzenia naszego portalu i korzystania z rabatów oraz promocji!