Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu - Podsumowanie
Wydarzenia
11.10.2010

Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu - Podsumowanie

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Czas na podsumowanie jesiennej niespodzianki dla klientów Winezja.pl pod hasłem: Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu! Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za złożone zamówienia.

Winezja.pl wyróżniła 9 klientów, których zamówienia w okresie od 27 września do 11 października 2010 r. osiągnęły najwyższą wartość. 

A było o co powalczyć:

  • Mistrz Polski Sommelierów z przyjemnością zagości w domu zwycięzcy, którego zamówienie w ww. terminie osiągnęło najwyższą wartość i przeprowadzi specjalnie dla niego i jego znajomych wyjątkową degustację win.
  • Kolejnych 8 zwycięskich zamówień wyróżnimy podwójnym zaproszeniem na profesjonalne szkolenie połączone z degustacją win, które odbędzie się w nastrojowej sali degustacyjnej Winezja.pl.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie 12-15 października, w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym [email protected]

Regulamin


Powiązane artykuły