rating 8/10

Winezja.pl ponownie na Webstar Festival jako Strona Roku 2011 Zagłosujcie: SMS pod 7268 o treści WSF.W1601! Parę słów w charakterze tła historycznego… W roku 2010, w konkursie na najlepsze strony WWW w Polsce poddaliśmy się surowej ocenie Akademii Internetu oraz Internautów. 

Sprawdzeni pod wieloma kątami: czy zawartość Winezja.pl jest unikalna, odpowiadająca zarazem potrzebom Użytkowników? Czy funkcjonalności są pomysłowe, dopracowane, a zarazem w pełni pomocne Gościom portalu? Czy struktura i nawigacja odpowiadają najwyższym standardom poziomów ważności i jasnego dostępu do treści? Wreszcie czy projekt jest wyjątkowy graficznie, spójny z wizerunkiem Winezja.pl? W efekcie preselekcji, selekcji, a następnie niezależnych głosowań – otrzymaliśmy wyróżnienie Akademii Internetu oraz – co tym cenniejsze – od Internautów tytuł Najlepszej Strony WWW roku 2010.

Teraźniejszość…

Zmieniliśmy wiele funkcjonalności, posłuchaliśmy uwag Użytkowników – Waszych uwag - połączyliśmy je z własnymi pomysłami i postaraliśmy się jeszcze ulepszyć naszą stronę. Za jej pośrednictwem nieustannie staramy się pokazać mnogość wrażeń i znaczeń, jakie niesie z sobą wino – zderzając te uroki i tradycje z nowoczesnymi, najwygodniejszymi narzędziami, dzięki którym rezerwacja wina na Winezja.pl przewyższać może komfortem i szybkością często krępujące zakupy w sklepie. Mamy nowy design, nowy koszyk, nowy układ win, więcej narzędzi dopasowań, pomagamy dobierać wina do najróżniejszych okazji. Rozwinęły się profile co aktywniejszych „winiarzy” – dzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami i budujecie unikalne rankingi. Podzielcie się więc kolejnymi spostrzeżeniami, spójrzcie na Winezja.pl surowym okiem – i jeśli błyśnie w nim uznanie, pomóżcie nam obronić tytuł. Webstar Festival – Strona Roku 2011 Zagłosujcie: SMS pod 7268 o treści WSF.W1601 (koszt: 2,46 zł z VAT).

Pozdrawiamy Wasza Winezja.pl