Prezent doskonały
Porady
11.03.2011

Prezent doskonały

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Nowa, udoskonalona funkcja wysyłania prezentów już uruchomiona! Korzystając z wcześniejszych doświadczeń i opinii naszych Użytkowników wprowadziliśmy znaczące zmiany w funkcji pozwalającej na przekazywanie wina w prezencie. 

Wino na prezent przekażesz teraz w prosty i intuicyjny sposób. Przygotowaliśmy 3 możliwości, wśród których z pewnością znajdziesz tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie i obdarowywanej osoby.

Wino na prezent

Możesz wręczyć prezent osobiście, zrobić niespodziankę wysyłając go na adres wybranej osoby, lub zapewnić jej pełen komfort i pozwolić wybrać czy chce otrzymać prezent do domu, czy do pracy, w odpowiednim dla niej czasie. Dodatkowo obdarowana osoba dostanie wiadomość e-mail z Twoimi lub zaproponowanymi przez nas życzeniami. Wino jest idealnym prezentem na każdą okazję, winem można podziękować, pogratulować i powiedzieć „Kocham”. Skorzystaj z dopasowania wina na prezent i zobacz jak prosty może być zakup eleganckiego prezentu bez wychodzenia z domu!


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.