Podaruj wino wyjątkowej Kobiecie!
Porady
28.02.2012

Podaruj wino wyjątkowej Kobiecie!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

O tym, że wino to świetny podarunek na każdą okazję wie chyba każdy. Zatem jeśli uważasz, że bukiet kwiatów nie jest wystarczającym podarunkiem z okazji Dnia Kobiet, a nie wiesz, co innego mógłbyś kupić z okazji tego święta mamy małą podpowiedź!

Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet - tak, tak... to już 8 marca! - przygotowaliśmy krótką podpowiedź, jakie wino Panowie mogliby podarować Paniom. Niczym piękny bukiet kwiatów proponujemy piękny bukiet aromatów.

Propozycje win czerwonych

Sprawdź listę proponowanych win

Propozycje win białych oraz win musujących

Sprawdź listę proponowanych win

Zarezerwowane wino na prezent od razu można podarować wyjątkowej osobie, gdyż zapewniamy przytulne welurowe woreczki. Jak do rezerwacji dołączyć opakowanie? Po wybraniu win, będąc już w koszyku, wystarczy kliknąć żądaną pozycję.


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.