Orzeźwiające Zestawy na Lato!
Porady
05.07.2010

Orzeźwiające Zestawy na Lato!

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Gorący letni dzień, słońce parzy promieniami. Spotkanie ze znajomymi przy grillu, rodzinny piknik pod chmurką, ciepły wieczór w ogrodzie, albo po prostu chwile spędzone w domowym zaciszu. To idealne okazje aby orzeźwić się lampką delikatnego, dobrze schłodzonego, białego wina.

Na gorące, wakacyjne wieczory przygotowaliśmy dla Państwa promocyjne zestawy lekkich, energetyzujących win, które pozwolą na chwilę ochłody przy akompaniamencie rześkich owocowych i kwiatowych aromatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną zestawów na Upalne Lato! Będzie to z pewnością przyjemne doświadczenie dla tych, którzy jeszcze nie próbowali tego typu ochłody, a i amatorzy białych win nie pożałują!


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.