Odbierz zaproszenie na degustację!
Wydarzenia
22.03.2011

Odbierz zaproszenie na degustację!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

7/10

Nadszedł długo oczekiwany czas – pierwsze dni wiosny! Złóż rezerwację między 22 marca a 6 kwietnia i odbierz darmowe zaproszenie na profesjonalną degustację prowadzoną przez eksperta.

Chcąc uczcić te radosne chwile przygotowaliśmy wyjątkową degustację, w której może wziąć udział każdy, kto złoży dowolną rezerwację w dniach 22 marca (godzina 11.00)- 6 kwietnia (godzina 14.00).

Degustacja win

Czeka na Was 8 podwójnych zaproszeń na degustację win połączoną ze szkoleniem prowadzoną przez Mistrza Polski Sommelierów. Zaproszenia otrzymają osoby, których rezerwacje osiągną najwyższą wartość.

Nie zwlekaj, zamów wybrane przez siebie wina i skorzystaj z możliwości degustowania win Starego Świata na profesjonalnym szkoleniu – degustacji, które odbędzie się 14 kwietnia w Wine Bar przy ulicy Puławskiej 336 w Warszawie). Degustacja „Odkryj Stary Świat” to niezwykła okazja dla miłośników win z Europy. Tomasz Kolecki – Majewicz opowie o najbardziej znanych europejskich regionach i przedstawi reprezentacyjne dla nich wina. Warto uczcić nadejście wiosny podwójnie - zamawiając ulubione wina do domu i otrzymując zaproszenie na wyjątkową degustację!

Ciesz się smakiem ulubionego wina i obserwuj pozycję swojej rezerwacji na portalu! Informacja o pozycji Twojej rezerwacji będzie na bieżąco aktualizowana.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie od 6 do 11 kwietnia w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym [email protected].


Powiązane artykuły