rating 8/10

Drodzy użytkownicy!Od początku istnienia portalu Winezja.pl dokładaliśmy wszelkich starań, aby dostarczać naszym użytkownikom nowości ze świata win, informować o wydarzeniach winiarskich i ciekawostkach. 

Wprowadzając okresowe konsultacje z mistrzem Polski sommelierów, organizując bezpłatne degustacje, tworząc wiele narzędzi do idealnego dopasowania wina do gustu naszych Użytkowników, zadbaliśmy o połączenie szerokiej wiedzy o winie z profesjonalizmem i niecodziennymi możliwościami.

Wine & Food Noble Day

Tym razem przygotowujemy specjalną niespodziankę. Już wkrótce Użytkownicy portalu Winezja.pl będą mieli okazję znaleźć się na najbardziej prestiżowej kulinarno-winiarskiej imprezie roku - Wine & Food Noble Day! Ten niezwykły dzień będzie obfitował w atrakcje zapewniane przez najwybitniejszych mistrzów kuchni i przygotowane przez nich specjalne menu. Na amatorów będzie czekało kilkaset gatunków wina.  Najlepsi kucharze, znawcy wina i najbardziej prestiżowe towarzystwo znajdą się w jednym miejscu! Wstęp na tę elitarną imprezę jest  możliwy wyłącznie za zaproszeniem. Wine & Food Noble Day to wydarzenie pod znakiem najwyższej jakości. Szczegóły już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia aktualności na portalu!

Więcej o wydarzeniu przeczytasz klikając linka:
http://noblenight.nobleconcierge.pl/wfnd.html