Zestawy win na świąteczny stół przygotowane przez blogerów
Porady
11.04.2014

Zestawy win na świąteczny stół przygotowane przez blogerów

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

W związku ze zbliżającymi się świętami, postanowiliśmy poprosić grupę najlepszych blogerów piszących o winie, by przygotowali własne zestawy win. Każda osoba wybrany przez siebie zestaw otrzymała i była proszona o recenzję. 

Aby docenić czytelników wszystkich blogów, postanowiliśmy udostępnić każdy zestaw z win z 25% rabatem. Wszystkie zestawy które powstały są bardzo zróżnicowane, dlatego też jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Blogerzy

Krótka lista blogów, które zostały zaproszone do współpracy (w kolejności alfabetycznej):

Poniżej prezentujemy Państwu wszystkich sześć zestawów, które jeszcze przed świętami można zakupić w wyjątkowych cenach – przypominamy, że wina zostały objęte 25% rabatem.

Winicjatywa
Viniculture
Matching Food & Wine
EnoEno
DoTrzechDych
Czerwone czy białe


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.