Zamów wino na Walentynki i otrzymaj dodatkową butelkę gratis!
Wydarzenia
02.02.2011

Zamów wino na Walentynki i otrzymaj dodatkową butelkę gratis!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Walentynki to dla jednych święto komercyjne, a dla innych dzień, kiedy można mocniej wyrazić i podkreślić uczucia do ukochanej osoby. Złóż rezerwację i otrzymaj dodatkowe wino na walentynkowy wieczór, lub podaruj ukochanej osobie wino w prezencie.

Czy ktoś obchodzi dzień zakochanych czy nie, dodatkowa doza czułości nie zaszkodzi. W Walentynki restauracje i kina są przepełnione, a przecież najpewniejszym pomysłem na miłe spędzenie wieczoru jest dobra kolacja i butelka wybornego wina w domowym zaciszu. Tym przyjemniejszy może być wieczór jeśli zafunduje go Winezja.pl.

Prezenty dla miłośników wina

Z okazji tego przyjemnego święta przygotowaliśmy prezenty dla miłośników wina, którzy złożą rezerwację od 1 lutego (godzina 8.00) do 9 lutego (godzina 14.00). 30 pierwszych osób, które złożą rezerwację powyżej kwoty 300zł otrzyma dodatkową butelkę wina o wartości 10% rezerwacji.

Walentynkowe wino

Jeśli chcesz delektować się walentynkowym winem z ukochaną osobą, gratisowa butelka zostanie przesłana na adres podany w rezerwacji. Jeśli chcesz zaskoczyć tego dnia wybraną osobę, podaruj do niej wino z dołączonym bilecikiem i życzeniami. Skorzystaj z okazji i spędź romantyczny wieczór przy gratisowej lampce wina lub spraw niespodziankę swojej Walentynce. Miłych gestów nigdy za wiele…


Powiązane artykuły