Winezja.pl Złotą Stroną Tygodnia WPROST
Wydarzenia
06.09.2010

Winezja.pl Złotą Stroną Tygodnia WPROST

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Z wielką radością zawiadamiamy o zwycięstwie w konkursie tygodnika Wprost. Możemy się pochwalić tytułem Złotej Strony Tygodnia! Dziękujemy za zaufanie czytelników, użytkowników i zwolenników portalu Winezja.pl

Jury, tzn. dziennikarze Wprost, docenili walory poznawcze, edukacyjne i użytkowe portalu, a także premiowali jego oryginalność i estetykę. Poddali testowi nasze motto mówiące, że Winezja.pl to coś więcej, niż strona z winami – i zdaliśmy go „na szóstkę”!

Na Winezja.pl nieustannie wprowadzamy zmiany, dopracowujemy zarówno treści jak i formę przekazu, ciągle słuchając opinii naszych Gości. Tym przyjemniej nam otrzymując to wyróżnienie. Dziennikarze Wprost Online napisali:

„Rozbudowane działy informacyjne zadowolą zwłaszcza osoby, które nie dysponują wiedzą z tej dziedziny. Znajdą tu nie tylko sporo informacji o winach, ale przede wszystkim będą mogli dobrać odpowiednie trunki i akcesoria do okazji lub potrawy na miarę swoich możliwości finansowych. Serwis skupia też społeczność miłośników wina (...)”

...o której to społeczności satysfakcję nie przestaniemy zabiegać.

Szykujemy się zatem do rywalizacji o tytuł Złotej Strony Miesiąca, w czym - mamy nadzieję – wesprą nas nasi drodzy zwolennicy.
Zajrzyj na: http://zlotestrony.wprost.pl/strona_tygodnia/


Powiązane artykuły