Zamów zestaw i degustuj go z mistrzem sommelierów!
Wydarzenia
06.09.2010

Zamów zestaw i degustuj go z mistrzem sommelierów!

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Czy wiesz, że niektóre wina wydzielają aromat ziół, inne ziemi, a jeszcze inne skóry? Chcesz poczuć różnicę między szczepem Malbec i Cabernet Sauvignon? Teraz jest okazja, aby dowiedzieć się o winie więcej niż mówi tylko teoria. 

Specjalnie na jesienne wieczory przygotowaliśmy zestaw degustacyjny, którego zakup gwarantuje wzięcie udziału w profesjonalnej degustacji-szkoleniu.

Zestawy degustacyjne

Wystarczy zamówić zestaw degustacyjny 6 lub 12 win, aby otrzymać zaproszenie na spotkanie z mistrzem Polski sommelierów. W zestawie degustacyjnym znalazły się wina starannie wyselekcjonowane przez eksperta - Tomasza Koleckiego-Majewicza, który sprawi, że dostrzeżesz w ulubionym winie wyraźny aromat  jeżyn, gruszek, czy też minerałów. Uczestnicy degustacji będą mieli okazję wypróbować profesjonalny sprzęt – codzienne narzędzia pracy sommeliera. Degustacja z Tomaszem Koleckim to także świetna rozrywka, towarzyskie rozmowy o winie i wymiana winiarskich doświadczeń. Zachęcamy do udziału w degustacji! To idealne połączenie wiedzy z relaksem. W końcu każdy z nas może pozwolić sobie na chwilę
zapomnienia…

Przewidywany termin degustacji:  14-10-2010


Powiązane artykuły