rating 8/10

Wykaż się kulinarno-winiarską kreatywnością i odbierz prezent! Przed nami tydzień kulinarno - winiarski z Winezja.pl! Natchnieni jesienną aurą i zapachami, jakie przenikają las – proponujemy Wam zmierzenie się z grzybowym menu!

Co trzeba zrobić? Prześlij na adres [email protected] bądź zamieść na naszej tablicy na Facebook’u (a najlepiej przekaż nam obiema drogami) przepis na swoją ulubioną, lub Twoim zdaniem interesującą potrawę z grzybów.

Do niej należy dobrać i polecić wino, które uświetni przedstawione przez Ciebie danie. Oczekujemy uzasadnienia, dla którego kompozycja będzie unikalna – możesz korzystać z własnych doświadczeń, z bloga i porad naszego eksperta, a przede wszystkim z narzędzi dopasowania na portalu Winezja.pl

Dużym atutem będzie również przesłanie nam zdjęć swojego dzieła, Na pomysły czekamy od dziś do przyszłego poniedziałku (18 – 24 października 2011). Autorom najciekawszych dopasowań i opisów podarujemy w podziękowaniu nasze winezyjne upominki.

Wszystkie „przepisy z duszą” z przyjemnością opublikujemy na podstronie Winezja.pl oraz na fanpage’u. Korzystajcie zatem ze skarbów złoto-brązowej pory roku i w tym tygodniu pobawcie razem z nami w eksperta smaku!