Nowe wina w piwniczce Winezja.pl
Porady
28.06.2011

Nowe wina w piwniczce Winezja.pl

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Gama win na Winezja.pl jest nieustannie poszerzana z myślą o różnorodnych gustach naszych Klientów. Pragniemy usatysfakcjonować wszystkich wielbicieli wina poprzez wprowadzanie coraz to nowych smaków, gatunków i producentów win.

Tym razem prezentujemy nowości z Włoch produkcji San Giovanni, wina francuskie z regionów Bordeaux i Burgundii. Nowy nabytek stanowią także wina Adoria – wynik współpracy polsko-amerykańskiej, próbka tego co może wydać winorośl na polskich ziemiach.

Sprawdź nowości


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.