Zmiany, zmiany… na lepsze
Wydarzenia
11.08.2010

Zmiany, zmiany… na lepsze

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Winezja.pl z racji młodego wieku znajduje się w ciągłym ruchu. Jednak cel naszego serwisu pozostaje niezmienny! Staramy się, aby nasze prezentowane wina dawały radość delektowania się, a nasze usługi pozwalały na zachowanie poczucia komfortu i wygody. Ale nie zamierzamy spocząć na laurach…

Pragniemy nieustanie udoskonalać portal Winezja.pl. o czym świadczy niedawne udostępnienie pełnej wersji serwisu. Z myślą o naszych Użytkownikach staramy się systematycznie rozbudowywać poszczególne działy poprzez dodawanie nowych artykułów i funkcjonalności. Chcemy przedstawić wino z każdej strony: z tej tradycyjnej, ale także z tej mniej konwencjonalnej.

Winezja.pl - portal winiarski

Czytając blogi naszych ekspertów przekonacie się jak wiele radosnych historii wiąże się z winem. Mając na uwadze przejrzystość portalu zmieniamy także jego szatę graficzną, żeby każdy element portalu mógł cieszyć Wasze oko. Dlatego właśnie postanowiliśmy nie tylko zapewnić stały dostęp do informacji o wydarzeniach i promocjach w Winezja.pl, ale też poprawić estetykę wysyłanych wiadomości.

Newsletter

Naszym ostatnim dzieckiem jest Newsletter z najświeższymi portalowymi nowinkami. Ta krótka notka poinformuje Was o najbliższych wydarzeniach, ciekawych artykułach czy promocjach, których mamy w zanadrzu wiele... Nasz newsletter to esencja możliwości przygotowanych z myślą właśnie o Was! Zachęcamy więc do rejestracji i zapisania się na newsletter Winezja.pl. Bądź na bieżąco, wyprzedź innych o krok!

P.S Drogi Użytkowniku! Jeśli podobają Ci się zmiany w portalu lub uważasz, że są mało atrakcyjne, napisz do nas! Chcemy rozwijać się właśnie dla Ciebie, a ułatwisz nam to pozostawiając swój komentarz. Liczymy się z Twoim zdaniem!


Powiązane artykuły