Słuchamy naszych Klientów!
Porady
15.07.2010

Słuchamy naszych Klientów!

Autor posta Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Czy masz pozytywne skojarzenia lub doświadczenia z naszym portalem? Czy po otwarciu przesyłki na Twojej twarzy pojawił się uśmiech? A może ciekawy artykuł okazał się strzałem w dziesiątkę?

Jeśli tak, zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami z innymi Użytkownikami i Gośćmi portalu. Teraz jest to możliwe dzięki funkcji oceniania przez Opineo.pl. Jako startujący portal doceniamy wartość każdej dodanej pozytywnej wypowiedzi! Usłyszeliśmy już wiele przychylnych opinii w rozmowach telefonicznych, będzie nam niezmiernie miło jeśli zostaną one utrwalone. Zapraszamy do oceniania!

Kontakt z Winezja.pl

W przypadku uwag lub sugestii odnośnie funkcjonowania portalu zachęcamy do zgłaszania ich na skrzynkę mailową: [email protected] lub telefonicznie pod nr 22 472 47 47. Każdy komentarz pozwoli nam udoskonalić portal zgodnie z potrzebami naszych Użytkowników.


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.