rating 8/10

Czy miałeś kiedyś wątpliwości jakie wino przypadnie do gustu Tobie, Twoim gościom, co wybrać na uroczystą kolację czy do sobotniego obiadu? Teraz nie musisz mieć obaw, że wybór będzie nie trafiony. 

Doświadczony zespół doradzi jakie wino będzie dla Ciebie odpowiednie. Przed dokonaniem rezerwacji zadzwoń i uzyskaj informacje o produktach i usługach. W każdej z tych kwestii doradzi Ci doświadczony pracownik Winezja.pl. Jeżeli nie będziesz pewny rezerwacji, skorzystać ze specjalnych rabatów i promocji

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas pod nr 22 472 47 47. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeżeli chcesz zasięgnąć profesjonalnej informacji na temat tajników winiarskiego świata umów się na konsultacje z Mistrzem Polski Sommelierów. Nasz ekspert podpowie, które wino spełni w najwyższym stopniu Twoje oczekiwania, doradzi kategorię cenową oraz opowie o łączeniu potraw z winem. W ramach konsultacji uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, z gwarancją, że udzielił ich profesjonalista.

Konsultacja z Sommelierem

Zadzwoń pod nr 22 472 47 47 lub napisz na adres: [email protected] i umów się na rozmowę z mistrzem Polski Sommelierów. Tomasz Kolecki – Majewicz podpowie:

  • jakie szczepy będą Ci najbardziej odpowiadać
  • czego brakuje w Twojej kolekcji
  • co kupić na 20 rocznicę ślubu

Na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedź od mistrza Polski sommelierów. Zachęcamy do telefonowania! Kto pyta nie błądzi!