Skonsultuj się z nami przed zakupem wina
Porady
01.03.2011

Skonsultuj się z nami przed zakupem wina

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Czy miałeś kiedyś wątpliwości jakie wino przypadnie do gustu Tobie, Twoim gościom, co wybrać na uroczystą kolację czy do sobotniego obiadu? Teraz nie musisz mieć obaw, że wybór będzie nie trafiony. 

Doświadczony zespół doradzi jakie wino będzie dla Ciebie odpowiednie. Przed dokonaniem rezerwacji zadzwoń i uzyskaj informacje o produktach i usługach. W każdej z tych kwestii doradzi Ci doświadczony pracownik Winezja.pl. Jeżeli nie będziesz pewny rezerwacji, skorzystać ze specjalnych rabatów i promocji

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas pod nr 22 472 47 47. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeżeli chcesz zasięgnąć profesjonalnej informacji na temat tajników winiarskiego świata umów się na konsultacje z Mistrzem Polski Sommelierów. Nasz ekspert podpowie, które wino spełni w najwyższym stopniu Twoje oczekiwania, doradzi kategorię cenową oraz opowie o łączeniu potraw z winem. W ramach konsultacji uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, z gwarancją, że udzielił ich profesjonalista.

Konsultacja z Sommelierem

Zadzwoń pod nr 22 472 47 47 lub napisz na adres: winezja@winezja.pl i umów się na rozmowę z mistrzem Polski Sommelierów. Tomasz Kolecki – Majewicz podpowie:

  • jakie szczepy będą Ci najbardziej odpowiadać
  • czego brakuje w Twojej kolekcji
  • co kupić na 20 rocznicę ślubu

Na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedź od mistrza Polski sommelierów. Zachęcamy do telefonowania! Kto pyta nie błądzi!


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.