Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Winnica Jadwiga Johanniter Wzgórza Trzebnickie JD.05

4 (4)
76,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 17
Sprzedanych butelek

Opis Winnica Jadwiga Johanniter Wzgórza Trzebnickie

Polskie wino wytrawne pochodzące z winnicy Wzgórz Trzebnickich. Powstaje z hybrydowego szczepu Johanniter. Swoim charakterem prezentuje możliwości polskiego terroir w połączeniu z odpowiednio dobranym gronem i wprawną ręką winiarza.

To wino o delikatnym kolorze i delikatnej osobowości w kieliszku. Urzeka aromatami cytrusów i moreli z akcentami zielonego jabłka i gruszki. Na podniebieniu wyraziste, z lekką strukturą i orzeźwiającą kwasowością. Pozostawia przyjemny, owocowy finisz.

Johanniter z Winnicy Jadwiga doskonale sprawdzi się do lekkich przekąsek i sałatek.
8℃
temp. podania
12%
Zawartość alkoholu
Winnica Jadwiga
Producent

Charakterystyka Winnica Jadwiga Johanniter Wzgórza Trzebnickie

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Sałatki

Sałatki

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
Wino po otwarciu pachnie
Wino po otwarciu pachnie bardzo delikatnie, wręcz trzeba szukać aromatów. Warto dać temu winu kilkanaście minut żeby się otworzyło, zyskamy wtedy przyjemny aromat cytusow, zielonego jabłka, gruszki. Stopniowo będzie wychodziła też morela. W ustach podobnie, dodatkowo mamy tutaj slonosc od dojrzewania na osadzie i mineralność, kwasowość dość wysoka. Wino idealnie podejdzie na aperitif, w celu pobudzenia naszych kubków smakowych i apetytu. Wino na pewno też sprawdzi się z rybami czy owocami morza.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto