Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Villa Bellucci Alcohol Free SW.09

4 (13)
31,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 202
Sprzedanych butelek

Opis Villa Bellucci Alcohol Free

Villa Bellicci Acohol Free to klasyczne białe, półwytrawne, bezalkoholowe wino musujące, które umili nie jeden wieczór osobą stroniącym od alkoholu. Charakteryzuje się przede wszystkim orzeźwieniem, delikatnymi bąbelkami oraz bogatym i świeżym aromatem.

Kilka słów o producencie wina Villa Bellucci Alcohol Free

Producentem wina Villa Bellucci Alcohol Free jest Viticoltori Ponte. Firma powstała w 1948 roku, w okresie powojennym i miała na celu stawienie czoła trudnym czasom. Grupa winiarzy, połączyła swoje siły i tak oto mamy do czynienia z firmą, która zrzesza najlepszych winiarz regionu Veneto. Winnice należące do Ponte sięgają wielkości 3000 hektarów i rozwijają się na twardych glinach i lekkich piaskach. Region charakteryzuje się również fantastycznymi warunkami pogodowymi i odpowiednim poziome opadów, co jest bardzo sprzyjające dla uprawy winorośli.

Smaki i aromaty zamknięte w butelce Villa Bellucci Alcohol Free

Wino Villa Bellucci Alcohol Free w całości powstaje ze szczepu glera, i produkowane jest metodą Charmata. W eleganckiej butelce zamknięte zostały aromaty białych kwiatów, melona, jabłek, gruszki oraz nuty owoców tropikalnym i cytrusowych. Villa Bellucci Alcohol Free uraczy nas także dużym orzeźwieniem a także doskonałym balansem pomiędzy owocową słodyczą a charakterystyczną da glery wyższą kwasowością.

Villa Bellucci Alcohol Free w parze z potrawami

Wino Villa Bellucci Alcohol free jest winem bardzo uniwersalnym. Sprawdzi się jako aperitif, jak również w połączeniu z potrawami. Doskonałe połączenie będzie tworzyło z lekkimi sałatkami, przekąskami a także z owocami morza i daniami wegetariańskimi, ponieważ świetnie współgra z warzywami. Wino Villa Bellucci Alcohol free można zasterwować również z deską wędlin i serów.

Villa Bellucci Alcohol Free winem na każdą okazję

Nie tylko ze względu na łączenie z potrawami jest to wino uniwersalne. Villa Bellucci Alcohol Free jest winem, które możemy podać dosłownie przy każdej okazji. Jako toast na uroczystościach czy ważnych wydarzeniach, podczas spotkanie z przyjaciółmi, randki a nawet raczyć się nim podczas popołudniowego odpoczynku po ciężki dniu. Będzie doskonałą alternatywą dla osób stroniących od alkoholu. Podawać je należy w kieliszkach do szampana, a dobrze schłodzone okaże się wspaniałym orzeźwieniem w upalny dzień.
8℃
temp. podania
0%
Zawartość alkoholu
Schloss Wachenheim
Producent

Charakterystyka Villa Bellucci Alcohol Free

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

niska

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
13 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Super,
Super, że producenci myślą o osobach, które stronią od alkoholu. Bardzo przyjemne, odpowiednia ilość bąbelków, orzeźwiające o dobrej kwasowości.
star star star star
Wyrazista struktura,
Wyrazista struktura, orzeźwiające bąbelki, zaznaczona kwasowość, a to wszystko przy ładnych owocach na pierwszym planie. Jeśli już pić bezalkoholowe - to właśnie takie!
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
To wino przypomina prawdziwe
To wino przypomina prawdziwe alkoholowe wino, jest pijalne i ma trochę kwasowości.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto