Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Possums Three In The Pouch White AU.36

3 (10)
40,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 103
Sprzedanych butelek

Opis Possums Three In The Pouch White

Possums Three In The Pouch powstaje w wyniku połączenia trzech odmian winorośli: Chardonnay, Viognier oraz Sauvignon Blanc. Wszyskie trzy szczepy dostarczają tego, co mogą dać najlepszego - strukturę i głębię z aromatami owoców cytrusowych (Chardonnay), kwiatowość i morele z miodem (Viognier) i odpowiedni poziom kwasowości (Sauvignon Blanc). Świetne wino na każdą okazję. Można pić solo i w towarzystwie posiłku. Bardzo ciekawe wino australijskie.
12℃
temp. podania
Possums
Producent

Charakterystyka Possums Three In The Pouch White

Opinie klientów

3
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
10 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Oczekiwałam świeżego,
Oczekiwałam świeżego, energetycznego wina, ale to nie to. Jakiś taki posmak mdławy tam jest. Nie jest świeże. Etykieta sugeruje zabawę (wiem, wiem :) ) ale ja już do niego nie wrócę.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Średnia opinia eksperta i
Średnia opinia eksperta i bardzo dobre oceny konsumentów... hmmm.. musiałem spróbować. I niestety muszę przyznać racje ekspertowi. Niestety, bo wolałbym żeby wino które kupiłem było świetne. Ale to niestety świetne nie jest. Już w zapachu oprócz przyjemnych nut cytrusowych i chyba świeżo skoszonej trawy jest jakiś mdławy i nieprzyjemny akcent. W smaku lekko mdłe, słodko kwaśne i o bardzo krótkich posmakach. To nie to. Niestety. Ode mnie 6/10.

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto