Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Masi Angelorum Recioto della Valpolicella Classico DOCG MA.97

4 (4)
89,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 28
Sprzedanych butelek

Opis Masi Angelorum Recioto della Valpolicella Classico DOCG

Klasyka wśród słodkich win z okolic Valpolicelli w Veneto, północnego regionu Włoch. Trzon wina tworzy kupaż tradycyjnych gron regionu – corvina, rondinella oraz molinara. Zebrane owoce rozkłada się na matach bambusowych, aby w procesie suszenia i przemiany w rodzynki wytraciły wodę zachowując skoncentrowane aromaty i cukry. Bukiet wina jest pełen wiśni i suszonych owoców, na podniebieniu zaś jedwabna struktura wspaniale równoważy się ze słodyczą i kwasowością. Niesamowite doznanie degustacyjne zamyka bardzo długi, soczysty finisz. Recioto cechuje potencjał leżakowania sięgający 20 lat.
18℃
temp. podania
14%
Zawartość alkoholu
Masi Agricola
Producent

Charakterystyka Masi Angelorum Recioto della Valpolicella Classico DOCG

Aromatyczność

wysoka

Aromatyczność

Taniny

średnie

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

ciężkie

Budowa

Pasuje do

Bakalie

Bakalie

Sery

Sery

Desery

Desery

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
Jak pić słodkie wina,
Jak pić słodkie wina, to właśnie takie. Naturalny proces suszenia i koncentrowania cukrów z owocu, niezwykłe bogactwo i złożoność. Idealna harmonia pomiędzy intensywnymi owocami, a grzeczną słodyczą, która mimo wszystko jest tu bardziej elegancka, nadgorliwość pozostawiając mniej wysublimowanym alternatywom. Recioto della Valpolicella Classico na deserek po Amarone? Bardziej naturalnie się już nie da.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto