Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC GK.03

5 (1)
719,10 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Nagrody winiarskie 5
Nagrody winiarskie

Opis Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Struktura tego szampana jest pełna absolutnej subtelności i dystynkcji, został stworzony z trzech szczepów: Chardonnay(45%), Pinot Noir(45%) i Pinot Meunier(10%). Winifikowany i starzony na osadzie, aby w pełni wyeliminować wszelkie ryzyko przedwczesnego utlenienia. Unika się fermentacji malolaktycznej, aby zachować wszystkie naturalne aromaty owocowe wina i umożliwić dłuższe dojrzewanie wina. Wino leżakuje przez minimum 3 lata w piwnicy w stałej temperaturze, znacznie przekraczającej ustawowe minimum 15 miesięcy.

W kieliszku pięknie błyszczy i ma złocisty odcień. W nosie jest dużo świeżości i aromatów owocowych. Chardonnay oferuje delikatność podkreśloną aromatami żółtych dojrzałych owoców, takich jak brzoskwinia i śliwka mirabelka. Na podniebieniu Pinot Noir ma dobrą strukturę. Owoc głogu i białe kwiaty przeplatają się harmonijnie, z delikatną kwasowością cytrusów.

Szampan jest naturalnie delikatny, łagodny i stanowczy. Jego podwójna osobowość, która uzupełnia kuchnię z prostotą i wdziękiem. Świetnie połączy się z kurczakiem, ostrygami, langustynkami, parmezanem czy Hiszpańskimi Tapas.
6℃
temp. podania
12%
Zawartość alkoholu
Gosset
Producent

Charakterystyka Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Aromatyczność

wysoka

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

wysoka

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Owoce morza

Owoce morza

Aperitif

Aperitif

Opinie Sommelierów i Ekspertów (1)

image Wiesław Wysokiński
Wiesław Wysokiński
Wiceprezes i współzałożyciel Stowarzyszenia Sommelierów Polskich

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
1 opinia
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Zrównoważona kwasowość i mocniejszy
Zrównoważona kwasowość i mocniejszy finisz. Dodatkowo przyjemne mocniejsze bąbelki. Wśród aromatów zielone jabłko, cytrusy, akcenty tostowe. Bardzo dobry szampan. Polecam!

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto