Wino Winnica Dworu Sanna Johanniter 604309

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Dworu Sanna Johanniter w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winnica Dworu Sanna Johanniter 604309

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
140.00 zł

podstawowa

17 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Winnica Dworu Sanna Johanniter

Wytrawne wino białe powstające z hybrydowego szczepu Johanniter. W bukiecie aromatów odnajdziemy dojrzałe jabłko, skórkę cytrusową wraz z nutami wanilii. Podniebienie natomiast wypełnia mineralny charakter, pełna struktura z zaznaczoną orzeźwiającą kwasowością. Finisz zaskakuje lekką pikantnością. Butelka Johannitera z Dworu Sanna to świetny kompan do lekkich posiłków i przekąsek.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Dwór Sanna producent

Charakterystyka Winnica Dworu Sanna Johanniter

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Dworu Sanna Johanniter

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Miałam okazję próbować wina właśnie w Dworze Sanna, pięknie położonym w Modliborzycach. Okoliczności były przyjemne, a zrobiły się jeszcze bardziej wyjątkowej gdy kelner przyniósł kieliszek wina Johanniter. Naprawdę zrobiło wrażenie, że wino na światowym poziomie powstało właśnie tutaj - piękna sprawa: bardzo świeże i mineralne o słomkowym kolorze, z owoców chyba najmocniej wyczułam jabłko.

9ocena
10.08.2022
Opinia zweryfikowana

Świetne wino z rodzimego podwórka. Świetnie zbalansowane owoce, naprawdę długi finisz. W nosie czuć polne kwiaty, grapefruita. Bardzo polecam, nawet na stronie producenta ten rocznik jest już niedostępny

8ocena
28.05.2022

Kolejna dobra polska biel, w ogóle chyba Johanniter dobrze sprawdza się w naszym klimacie, a może to dlatego że ten hybryda na bazie rieslinga, którego uwielbiam. Mamy tutaj zielone jabłka, limonkę cytrusy, mineralność, zioła i bardzo dobrą kwasowość. Idealne wino na ciepłe dni, na aperitif, do ryb.