Wino Villa Bellucci Alcohol Free 604980

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Villa Bellucci Alcohol Free w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Villa Bellucci Alcohol Free 604980

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
34.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
336 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis Villa Bellucci Alcohol Free

Villa Bellicci Acohol Free to klasyczne białe, półwytrawne, bezalkoholowe wino musujące, które umili nie jeden wieczór osobą stroniącym od alkoholu. Charakteryzuje się przede wszystkim orzeźwieniem, delikatnymi bąbelkami oraz bogatym i świeżym aromatem.

Kilka słów o producencie wina Villa Bellucci Alcohol Free

Producentem wina Villa Bellucci Alcohol Free jest Viticoltori Ponte. Firma powstała w 1948 roku, w okresie powojennym i miała na celu stawienie czoła trudnym czasom. Grupa winiarzy, połączyła swoje siły i tak oto mamy do czynienia z firmą, która zrzesza najlepszych winiarz regionu Veneto. Winnice należące do Ponte sięgają wielkości 3000 hektarów i rozwijają się na twardych glinach i lekkich piaskach. Region charakteryzuje się również fantastycznymi warunkami pogodowymi i odpowiednim poziome opadów, co jest bardzo sprzyjające dla uprawy winorośli.

Smaki i aromaty zamknięte w butelce Villa Bellucci Alcohol Free

Wino Villa Bellucci Alcohol Free w całości powstaje ze szczepu glera, i produkowane jest metodą Charmata. W eleganckiej butelce zamknięte zostały aromaty białych kwiatów, melona, jabłek, gruszki oraz nuty owoców tropikalnym i cytrusowych. Villa Bellucci Alcohol Free uraczy nas także dużym orzeźwieniem a także doskonałym balansem pomiędzy owocową słodyczą a charakterystyczną da glery wyższą kwasowością.

Villa Bellucci Alcohol Free w parze z potrawami

Wino Villa Bellucci Alcohol free jest winem bardzo uniwersalnym. Sprawdzi się jako aperitif, jak również w połączeniu z potrawami. Doskonałe połączenie będzie tworzyło z lekkimi sałatkami, przekąskami a także z owocami morza i daniami wegetariańskimi, ponieważ świetnie współgra z warzywami. Wino Villa Bellucci Alcohol free można zasterwować również z deską wędlin i serów.

Villa Bellucci Alcohol Free winem na każdą okazję

Nie tylko ze względu na łączenie z potrawami jest to wino uniwersalne. Villa Bellucci Alcohol Free jest winem, które możemy podać dosłownie przy każdej okazji. Jako toast na uroczystościach czy ważnych wydarzeniach, podczas spotkanie z przyjaciółmi, randki a nawet raczyć się nim podczas popołudniowego odpoczynku po ciężki dniu. Będzie doskonałą alternatywą dla osób stroniących od alkoholu. Podawać je należy w kieliszkach do szampana, a dobrze schłodzone okaże się wspaniałym orzeźwieniem w upalny dzień.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Viticoltori Ponte S.r.l. producent

Charakterystyka Villa Bellucci Alcohol Free

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Villa Bellucci Alcohol Free

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
23.04.2023
Opinia zweryfikowana

Super, że producenci myślą o osobach, które stronią od alkoholu. Bardzo przyjemne, odpowiednia ilość bąbelków, orzeźwiające o dobrej kwasowości.

8ocena
28.10.2022

Wyrazista struktura, orzeźwiające bąbelki, zaznaczona kwasowość, a to wszystko przy ładnych owocach na pierwszym planie. Jeśli już pić bezalkoholowe - to właśnie takie!

7ocena
22.09.2022
Opinia zweryfikowana

To wino przypomina prawdziwe alkoholowe wino, jest pijalne i ma trochę kwasowości.