Wino Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato 605022

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato 605022

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Szczep
Musujące Kategoria
43.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
198 sprzedanych butelek
9.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato

Wyjątkowe wino musujące pochodzące z Hiszpanii, z regionu Castilla La Mancha. Powstające ze szczepu Moscato urzeka swoją soczystą słodyczą i kompleksowością.

Gold Moscato w kieliszku urzeka złotym kolorem pełnym zielonych refleksów. Niezwykle aromatyczne, łaskocze nozdrza kwiatami i ekspresyjnymi cytrusowymi akcentami. Na podniebieniu orzeźwiające i świeże, jednocześnie otaczając słodką, jedwabną esencją. Rześkie i intensywne na finiszu, stworzone by dawać czystą radość.

To wino, które doskonale sprawdzi się jako aperitif, ale także przy przekąskach i delikatnych deserach owocowych. Idealny wybór dla entuzjastów idealnego balansu pomiędzy rześkimi akcentami i słodkim smakiem.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Hacienda y Vinedos Marques Del Artio sl producent

Charakterystyka Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Faustino Rivero Ulecia Gold Sparkling Moscato

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
08.02.2024
Opinia zweryfikowana

Świetne wino do spotkań - delikatne i miło się pije

9ocena
05.07.2023
Opinia zweryfikowana

półsłodka propozycja prosto z Hiszpani. idealna ilość bąbelek, delikatny kolor, rześkie, ale nie przytłaczające, słodki finisz