Nowość
Extravaganza Red Blend 603210

Zdjęcie przedstawia wino Extravaganza Red Blend w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Extravaganza Red Blend 603210

Czerwone, Półwytrawne 2017 0,70 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
44,99 zł podstawowa
155 sprzedanych butelek
8,00 średnia ocen: 2 głosów
83 ocena sommeliera

opis wina

Extravaganza Red Blend to świetne, czerwone, półwytrawne wino od znakomitego producenta Trapiche. Wino jest inspirujące i porywające, kupaż trzech szczepów gwarantuje doskonale ciepłe, słoneczne wino ze świeżymi aromatami czerwonych i czarnych owoców - wiśni, czereśni, śliwek i owoców leśnych, fiołków, z odrobiną przypraw i czekolady. Wino jest owocowe i soczyste, harmonijne, z rześkim finiszem.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
leżakowanie
Bodegas Trapiche producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
23.03.2018

Bardzo ciekawe wino. jest półwytrawne, ale to niczego mu nie ujmuje. Ma ładny kolor, nos dużo obiecuje, a kupaż trzech szczepów daje świetny smak. Dominują czerwone owoce z wyraźnym posmakiem przypraw, długi i bardzo przyjemny finisz. Warto spróbować nowej propozycji Winezji.

8ocena
24.02.2018

Świetne połączenie szczepów. Niska kwasowość, bardzo mocny, ale szlachetny owoc, a raczej marmolada. Super, dla osób, które nie lubią wytrawnych win za ich kwasowość, a czasami cierpkość. Tu tego nie znajdziecie.