Wino Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley 2022 601208

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley 2022 601208

Białe, Wytrawne 2022 0.70 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
129.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
454 sprzedanych butelek
8.14 średnia ocen: 7 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley

Wyśmienite białe wytrawne wino libańskie wino o pięknym żółtym kolorze ze złotymi refleksami. Pełne owocowych nut: mango, brzoskwiń i moreli, a także miodu, kwiatów akacji i bzu. Wytworzone zostało ze szlachetnych szczepów: Chardonnay i Viognier . Warto spróbować tego klasyka, nie będziecie zawiedzeni.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Chateau Kefraya producent

Charakterystyka Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley

Rześko smak
Owoce aromat
Jedwab gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Chateau Kefraya Blanc De Blancs Bekaa Valley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
31.12.2023
Opinia zweryfikowana

Coś poszło „nie tak”. Bez zapachu, gładkie, prawie obojętne!? Aż dwa razy sprawdziłem temperaturę, bo może zbyt zimne, ale nie?!

10ocena
10.03.2023
Opinia zweryfikowana

Pierwszy raz piłam w restauracji libańskiej w Hiszpanii i od tego czasu jestem zachwycona.zamawiam juz któryś raz i to na pewno nie koniec

9ocena
16.02.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo trafiony opis. Wino urzeka już kolorem. Żółto-złoty z jak gdyby seledynowym "cieniem". Jak płynny miód w jasnym słońcu. W smaku również miodowo-kwiatowy, podobnie jak w zapachu - choć ten akurat jest mało intensywny. Smak i zapach owoców mocno "przykryty". Struktura oleista. Brawurowo bez metalicznego lub alkoholowego "trzepniecia" na finiszu. Wino zostało nawet określone jako "wspaniałe" przez dotychczas zatwardziałego przeciwnika chardonnay. To wino jest świetne.

13.12.2016
Opinia zweryfikowana

Kupiłam bo ciekawość wygrała. Jednak nie byłam zachwycona. Coś w nim przeszkadzało.

8.5ocena

No proszę Państwa… Cudo. Bliskie arcydzieła w kolorze "biel". Niesłychana wyważona mieszanka egzotyki.

11.05.2015
Opinia zweryfikowana

Dotychczas Liban dla mnie istniał tylko jako czerwony Ch Musar a tu niespodzianka...b dobre,owocowe,z długim posmakiem białe.Podane zostało do sandacza au beurre blanc i zdało ten test na 5 z plusem