Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Riesling Winnica Turnau WN.04

4 (2)
116,10 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 169
Sprzedanych butelek

Opis Riesling Winnica Turnau

Białe wino ze szczepu Riesling z doskonałej winnicy Turnau. To wytrawne, polskie wino jest eleganckie, dostojne i szlachetne. Jak przystało na rieslinga - to wino jest mineralne, wibrujące, z wyczuwalną kwasowością oraz rześkością cytrusów. W nosie wyczuwalne są także białe kwiaty oraz owoce tropikalne - melon. Na podniebieniu wyczuwalne niuanse jabłek i cytrusów. Riesling z winnicy Turnau ma kilkuletni potencjał dojrzewania oraz doskonale prezentuje doskonałość odmiany.
10℃
temp. podania
11%
Zawartość alkoholu
Winnica Baniewice SP.Z O.O. SP.K.
Producent

Charakterystyka Riesling Winnica Turnau

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

wysoka

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Aperitif

Aperitif

Ryby

Ryby

Białe mięsa

Białe mięsa

Kuchnie świata

Kuchnie świata

Sery

Sery

Opinie celebrytów (1)

No, no… Polskie winnice już zaczynają dorównywać niemieckim rieslingom. Nie tylko w cenie. To jest doprawdy wino bez kompleksów!
Opinie celebrytów
Cezary Harasimowicz
Scenarzysta, aktor, dramaturg i pisarz

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
2 opinie
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Niektórym ta opinia może
Niektórym ta opinia może się nie spodobać, ale absolutnie nie rozumiem zachwytów nad winami z Winnicy Turnau. To kolejna pozycja, którą miałem okazję spróbować i mogę powiedzieć jedynie, że wino jest dobre, ale nic więcej... W zestawieniu z solidnym alzackim lub niemieckim rieslingiem z tej samej kategorii cenowej przegrywa w cuglach. Wino warte połowę sugerowanej ceny. Uważam, że druga jej część to dopłata za to, że pijemy produkt, którego współtwórcą jest znany artysta, którego nota bene bardzo lubię i cenię. Relacja ceny vs jakość wypada słabo, więc niestety daję tylko "6"...
star star star star star
No,
No, no… Polskie winnice już zaczynają dorównywać niemieckim rieslingom. Nie tylko w cenie. To jest doprawdy wino bez kompleksów!

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto