Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Michel Angelo Spumante Sweet AX.691

4 (5)
15,29 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 289
Sprzedanych butelek

Opis Michel Angelo Spumante Sweet

Michel Angelo Spumante Sweet to słodkie wino musujące pochodzące ze słynnego reionu winiarskiego Włoch, z Veneto. Urzeka swoim lekkim, niezobowiązującym charakterem pełnym słodkich nut owocowych i jednocześnie orzeźwiającymi, muskającymi podniebienie bąbelkami. Harmonia pomiędzy rześkimi i eleganckimi doznaniami pozwala cieszyć się winem podczas wszelkich okazji.

Michel Angelo Spumante Sweet doskonale sprawdzi się zarówno podczas niezobowiązujących spotkań, jak również jako towarzysz przekąsek i deserów. Pełnię swoich walorów uwalnia po schłodzeniu do około 6 stopni.

6℃
temp. podania
10%
Zawartość alkoholu
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka Michel Angelo Spumante Sweet

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
separator Opinia zweryfikowana
Na małe uroczystości jest
Na małe uroczystości jest idealne. Polecam na toast.
star star star star
Słodki musiak od Michel
Słodki musiak od Michel Angelo z Veneto. Próbowałam zarówno to wino, jak też propozycję półsłodką od tego producenta i obie degustacje były dla mnie bardzo przyjemne. W przypadku słodkiego wina nadal jest lekko i orzeźwiająco, nie trzeba obawiać się przytłoczenia słodyczą. Bąbelki są delikatne i fajnie rozpływające się. Myślę, że dużo zyskuje po lekkich schłodzeniu.

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto