Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur RM.08

4.75 (17)
67,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 119
Sprzedanych butelek

Opis Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur

Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur to elegancki likier śmietankowy wyprodukowany w Irlandii. Zmieszanie najlepszej śmietanki z jakościową, dojrzewająca whiskey zaowocowało delikatnym, kremowym, harmonijnym trunkiem pełnym wanilii, toffi oraz w tej wersji smakowej - cudnie komponującego się - słonego karmelu. Likier doskonale sprawdzi się jako prezent, jak i podczas spokojnych deserowych degustacji.
10℃
temp. podania
17%
Zawartość alkoholu
Robert A. Merry And Co.
Producent

Opinie klientów

4.75
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
17 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Niezmiennie mój faworyt! Smak
Niezmiennie mój faworyt! Smak słonego karmelu bezbłędny, a jednocześnie likier nie jest za słodki, jest wyważony i świetny do kawy - w tym duecie to kawa zyskuje :-)
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Likier zdecydowanie smaczniejsze od
Likier zdecydowanie smaczniejsze od truskawkowego, słodki na początku, ale nie mdły. Później wyczuwalny słonawy posmak, ale nie dominujący. Na finiszu pojawia się rozgrzewający alkohol. Ciekawe połączenie.
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bomba smakowa i pełny
Bomba smakowa i pełny zachwyt dla składu likieru. Smak, o którym wspomniałam (słony karmel) zachwyca! Idealny do kawy, ale tez osobno. Zrobił furorę w rodzinie ;-)
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Likier w pierwszym odczuciu
Likier w pierwszym odczuciu bardzo delikatny i kremowy. W smaku i aromacie znajdziemy świetnie komponujące się nuty karmelowo-śmietankowe. Finisz zdecydowanie alkoholowy, spirytusowy posmak nieco psuje tę harmonię. Jeżeli ktoś spodziewa się wyraźnie zaakcentowanego "słonego karmelu", to niestety będzie rozczarowany. Nuty słone są praktycznie niewyczuwalne.

4 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto