Likiery Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur 0.70 l 602000

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur 0.70 l 602000

Irlandia
0.70 L zakrętka
Likiery Kategoria
74.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
132 sprzedanych butelek
8.62 średnia ocen: 4 głosów

Opis Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur

Doskonale kremowy i elegancki likier o smaku białej czekolady. Degustacja na myśl przywodzi smaki wanilii, irlandzkiej whiskey oraz delikatnej śmietanki. Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur to rewelacyjne rozwiązanie na prezent oraz do wspólnej celebracji małych i wielkich okazji w gronie przyjaciół i znajomych.

12°C TEMP. PODANIA
Robert A. Merry & Co. Ltd. producent

Charakterystyka Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Merrys White Chocolate Irish Cream Liqueur

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
10.03.2022
Opinia zweryfikowana

Spodziewałam się gęstego, mocno czekoladowo-waniliowego likieru, dlatego jestem trochę rozczarowana, bo ten jest dość rzadki i bardziej mleczny. Ale to nie znaczy, że jest zły. Jest przyjemnie słodki i nie za mocno alkoholowy, więc miło sączy się go na zimno w ramach deseru albo jako dodatek do kawy lub mleka na gorąco.

8ocena
24.06.2019
Opinia zweryfikowana

Bardzo kremowy likier. Wyraźnie czuć białą czekoladę. Pity powoli sprawia dużą przyjemność. Znakomity alkohol dla kobiet.

9ocena
28.11.2018
Opinia zweryfikowana

Nie za słodki likier, ciekawy smak