Nowość
Rum Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala 0.70 l 605023

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Rum Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rum Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala 0.70 l 605023

Gwatemala
0.70 L korek
Rum Kategoria
419.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala

Wyjątkowy rum będący blendem destylatów, wśród których najstarsze mają minimum 25 lat starzenia za sobą. Do tego procesu użyto aż 5 rodzajów beczek – w tym nowe i używane beczki po whisky, a także beczki po sherry, porto. Finiszowanie odbywa się natomiast w dębie z Gwatemali.

Rare Blend Botrana charakteryzuje się intensywnym i słodkim aromatem pełnym wanilii, przypraw, orzechów i jagód. Na podniebieniu krągłe i wyraziste, pełne nut drzewnych, i waniliowych z przyprawami i karmelem na finiszu. Smak długo utrzymuje się w ustach, pozostawiając otulającą przyprawową słodycz.

CB PRODUCTS INC producent

Charakterystyka Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask Ron de Guatemala

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.