Wino Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice 0.38 l 604283

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice 0.38 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice 0.38 l 604283

Białe, Słodkie 0.38 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
280.00 zł

podstawowa

7 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice

Winnica Turnau oddaje do naszych kieliszków wino lodowe z gron Johanniter. Późne zbiory odbywające się podczas przymrozków pozwalają na wyciskanie soku z jeszcze zmrożonych owoców, w wyniku czego uzyskuje się bardzo słodką, skoncentrowaną esencję, która poddawana jest następnie fermentacji. Wino otrzymane w tym procesie jest bardzo słodkie, przełamane delikatną, orzeźwiającą kwasowością. W aromatach dominują nuty miodu i świeżo koszonego siana, na języku zaś pojawia się subtelne dojrzało jabłko, zwieńczone długim, jedwabnym finiszem. Niezwykły towarzysz sprawdzający się podczas samodzielnej degustacji, jak i podczas deseru.

8°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
Winnica Baniewice Sp.z o.o. Sp.k. producent

Charakterystyka Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Jedwab gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Turnau Wino Lodowe Baniewice

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.