Wino Winiarnia Zamojska Solaris 604329

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Solaris w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Solaris 604329

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

119 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Solaris

Białe, półwytrawne wino produkowane ze szczepu Solaris. Delikatny kolor w kieliszku zwiastuje bukiet lekkich aromatów cytrusów, brzoskwini i kwiatów z wyczuwalnym akcentem miodu na finiszu. Niezwykle przyjemna struktura z zaznaczoną kwasowością sprawia, że wino doskonale pasuje jako aperitif na ciepłe dni, ale również do przekąsek i delikatnych dań rybnych.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Solaris

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Solaris

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
22.05.2021
Opinia zweryfikowana

Zaskakująco aromatyczne wino, z mocno wyczuwalnym dojrzałym melonem, gruszką i dość długim finiszem. Nieco przypomina muscat.

02.11.2020
Opinia zweryfikowana

Pachnie ładnie jak solaris (przynajmniej na początku), ale w smaku w porównaniu z Turnauem jest krzywo. Ogólnie spoko wino, ale lepiej wybrać lepszego solarisa i dopłacić albo kupić sobie coś innego w tej cenie.