Wino Vinho da Madeira Doce 3YO 0.75 l 601512

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Vinho da Madeira Doce 3YO 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Vinho da Madeira Doce 3YO 0.75 l 601512

Czerwone, Słodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Wzmacniane Kategoria
78.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
436 sprzedanych butelek
8.57 średnia ocen: 7 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Vinho da Madeira Doce 3YO

Madeiry nie trzeba przedstawiać - stanowi ona klasę samą w sobie. To doskonałe wino portugalskie idealnie sprawdzi się w listopadowe dni, kiedy zimno i ponuro. Swoją bursztynową barwą przywoła na myśl ciepłe, nadmorskie plaże a nieco większa porcja alkoholu miło rozgrzeje nas w chłodne dni. Degustacja przynosi dużo karmelu, orzechów oraz kandyzowanych moreli. Madeira Doce to słodkie, wzmacniane wino charakteryzujące się unikalnym bukietem aromatów i smaków.

14°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
36 leżakowanie
J. Faria & Filhos producent

Charakterystyka Vinho da Madeira Doce 3YO

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Vinho da Madeira Doce 3YO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
20.05.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino o bursztynowym kolorze, delikatne a zarazem zdecydowane i mocno owocowe w smaku, alkohol lekko wyczuwalny na finiszu.

7ocena
07.02.2021
Opinia zweryfikowana

Mi osobiście średnio przypadło do gustu ,butelka jest ekstra ,ale czerwone mocne wino to chyba nie moja bajka,dla tych co lubią aby im zaszumiało w głowie serdecznie polecam ,schłodzone smakuje lepiej ;)

9ocena
21.09.2018
Opinia zweryfikowana

Zdecydowanie jedno z najlepszych słodkich win w mojej kolekcji. Dojrzałe, mocne, gwiazda wieczoru.