Wino Ventisquero Grey GCM 603085

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ventisquero Grey GCM w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ventisquero Grey GCM 603085

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
109.00 zł

podstawowa

261 sprzedanych butelek
8.70 średnia ocen: 5 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Ventisquero Grey GCM

Doskonałe, czerwone wino od wielkiego, chilijskiego producenta Ventisquero. Grey GCM to tradycyjne, śródziemnomorskie połączenie szczepów Grenache, Syraha i Mourvdre tylko że w nowoświatowym wydaniu. Wino jest niezwykle owocowe i ciepłe, z rewelacyjną kwasowością. W nosie i na podniebieniu dominują owoce jagodowe. Wino zdobyło 93 punkty w rankingu Wine & Spirits Magazine.

14°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 leżakowanie
Vina Ventisquero producent

Charakterystyka Ventisquero Grey GCM

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Ventisquero Grey GCM

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.12.2021
Opinia zweryfikowana

Solidna 9 dobrze zbudowane ciężkie wino raczej do kawałka czerwonego mięsa lub ostrych holenderskich serów warto dać mu 30 minut na oddech.

9ocena
19.05.2020
Opinia zweryfikowana

Ciemny purpurowy kolor. Bogaty aromat, przeważają owoce , wiśnia i jagoda. Delikatne taniny.

8ocena
17.06.2018
Opinia zweryfikowana

Niestety mnie to wino nie przekonuje :( Pod szyldem Ventisquero Grey jest świetne Carmenere, fatalne Cabernet Sauvignon i przeciętne Garnache. Wino jest lekkie w smaku, bez wyrazu a jedyne mocne akcenty to 14,5 procent. Przykro mi nie ta półka cenowa, nie warte swej ceny. Nie warto kupować, szkoda pieniędzy!