Wino Tilane Real Tempranillo Rose Dry 603367

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Tilane Real Tempranillo Rose Dry w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Tilane Real Tempranillo Rose Dry 603367

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
24.99 zł

podstawowa

252 sprzedanych butelek
5.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Tilane Real Tempranillo Rose Dry

Lekkie, świeże, różowe, wytrawne wino stołowe Tilane Real wyprodukowane zostało ze szczepu tempranillo. To hiszpańskie wino w nosie prezentuje mnóstwo czerwonych owoców, cukierków, landrynek, malin i poziomek. Na podniebieniu wino jest orzeźwiające, przyjemne, z mnóstwem wyczuwalnych czerwonych owoców. Tilane Real Tempranillo Rose Dry idealnie sprawdzi się do lekkich przekąsek, sałatek, wędlin i jako aperitif.

12°C TEMP. PODANIA
Bodegas Vidal Del Saz producent

Charakterystyka Tilane Real Tempranillo Rose Dry

Delikatnie smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Tilane Real Tempranillo Rose Dry

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
Opinia zweryfikowana

Wytrawne różowe wino stołowe. Zadziwiająco neutralne jak na wino różowe, nie piłem dotąd tak zachowawczego w smaku wina tego rodzaju. Dopiero po dłuższej chwili w kieliszku i na podniebieniu wyczuwamy subtelne aromaty poziomki i truskawki. Niezłe

5ocena
04.04.2020
Opinia zweryfikowana

Mało wyraziste, zbyt delikatne, ale nie jest najgorsze

5ocena
10.12.2018
Opinia zweryfikowana

zupełnie nijakie, ale w upalny dzień z wodą gazowaną można wypić